logo

Zielona Strefa Przedsiębiorczości Biznes Park Zawiła

.: Lista firm:
Alstar

Alstar Centrum Biurowe

30-390 Kraków, ul. Zawiła 61
tel. (012) 262 01 91
www.alstar.com.pl
NIP: 679 008 44 82

Centrum Biurowe Alstar jest firmą specjalizującą się w budowaniu , wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi (ośrodki wypoczynkowe, hale, biura). W swojej ofercie zapewnia kompleksową obsługę nieruchomości komercyjnych. Dla klientów, którzy na rynku wtórnym nie znalezli obiektów spełniających ich standardy techniczne, oferuje realizację całej inwestycji, począwszy od fazy koncepcyjnej i projektowej, przez fazę budowy, aż po oddanie budynku do użytkowania.
Na terenie Centrum Biurowego Alstar przy ul. Zawiłej 61a znajduje się Squash Fitness Club ALSTARfit, który oferuje zajęcia fitness, siłownię, saunę, solaria i squasha. Ponadto mieści się tu studio Vacu (gabinet odchudzający) oraz gabinet psychologiczny.
Centrum Biurowe Alstar zajmuje przy ul. Zawiłej 61 obszar 3,6 ha , który został zrewitalizowany po działającej w latach osiemdziesiątych fabryce domów KBM Zachód.

ATTIC

ATTIC
www.attic.pl

Centrum Budowlane ATTIC
ul. Zawiła 50
30 - 390 Kraków
tel. (012) 260-82-20
fax.(012) 260-82-30

Centrum Logistyczno-Szkoleniowe
ul. Skotnicka 252a
30 - 394 Kraków
tel. (012) 379-68-20
fax.(012) 260-68-09

Nasza firma powstała w 1991 r. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem okien dachowych. Od momentu uruchomienia pierwszego punktu handlowego w Krakowie w 1993 r., stale poszerzamy swoją ofertę handlową oraz podnosimy jakość obsługi, dostosowując się do potrzeb naszych wymagających klientów.

Od początku swojego istnienia staramy się kłaść nacisk przede wszystkim na partnerstwo z firmami z sektora budowlanego, dzięki czemu jesteśmy preferowanym dostawcą technologii i innowacyjnych rozwiązań w branży. Jesteśmy także doradcą, pomagającym przejść przez trudny proces realizacji każdej inwestycji. W codziennej działalności opieramy się na podstawowych wartościach:

  • szacunek i lojalność wobec Partnerów Handlowych
  • kompetencje
  • odpowiedzialność
  • profesjonalizm
  • dynamizm w działaniu

Od 1999 r. jesteśmy Akcjonariuszem największej w Polsce grupy sprzedażowo-zakupowej Polskie Składy Budowlane (PSB). Działalność w ramach grupy umożliwia nam dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych i wykończeniowych na atrakcyjnych warunkach, wspólnych działań marketingowych, profesjonalnych szkoleń, wymiany informacji oraz doświadczeń zawodowych.

Jesteśmy zrzeszeni w lokalnych organizacjach ‐ Małopolski Związek Pracodawców oraz Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Dziś GRUPA ATTIC prowadzi trzy aktywności, dedykowane różnym grupom odbiorców:

  • Centrum Budowlane ATTIC-PROFI ‐ specjalizuje się w zaopatrzeniu wykonawców budowlanych, deweloperów oraz klientów indywidualnych
  • ATTIC DYSTRYBUCJA ‐ specjalizuje się w zaopatrzeniu składów budowlanych (firm handlowych)
  • Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej ‐ prowadzi działania edukacyjne dedykowane uczestnikom branży budowlanej, dostarczając niezbędnych informacji z zakresu budownictwa i biznesu
BIONAT

BIONAT

30-389 Kraków, ul. Zawiła 53
tel. (012) 262 46 17
tel. (012) 262 46 18
www.bionat.com.pl

"BIONAT" sp. z o.o. działalność prowadzi od 1999 roku. Firma wytwarza pełny asortyment środków wypiekowych do wyrobu chleba i bułek (w tym także gotowe mieszanki wieloziarniste), pieczywa zapiekanego, mrożonego oraz cukierniczego. Cukierniom Bionat proponuje także kremy w proszku oraz termostabilną bazę do serników i nadzień owocowych. Zarówno duże, zmechanizowane zakłady piekarnicze jak i małe, rodzinne piekarnie, znajdą u nas produkty, które ułatwia pracę, poprawią wydajność i zapewnią wspaniały smak oraz wartości odżywcze wyrobów. Naszym klientom na terenie całego kraju gwarantujemy pomoc technologiczną wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Produktem skierowanym do innej grupy klientów (gastronomii, sklepów oraz wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy styl życia jest ActiveFlora zawierająca ziarna kefiru kaukaskiego z probiotykiem NCFM. Firma Bionat posiada certyfikaty: ISO 9001, EEQ2004 (Certyfikat Najlepszej Jakości), Zdrowej Żywności Atestowanej, a także jest laureatem szeregu konkursów i zdobywcą wielu nagród (m.in. Medal Europejski, statuetkę AGRO POLAND EURO QUALITY, Medal Merkurius Gedanensis, dwa złote medale Targów Żywności Atestowanej, Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, Bułkę Targową na Międzynarodowych Targach Chleba w Jaworze, statuetkę Krajowy Produkt Przyszłości Kraju). Firma czynnie uczestniczy w życiu środowiska piekarskiego, jest członkiem wspierającym Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP, między innymi brała udział w biciu Rekordu Guinnesa, polegającym na wypieku najdłuższej chałki ziemniaczanej świata.

DACH-CENTRUM

DACH-CENTRUM

30-390 Kraków, ul. Zawiła 55 B
tel. (012) 262 00 28
fax. (012) 262 00 24
www.dachcentrum.pl

Firma handlowo - usługowa specjalizująca się w sprzedaży pokryć dachowych i świadcząca usługi dekarskie oraz ogólnobudowlane.
W ofercie handlowej znajdują się wyroby wszystkich znaczących producentów pokryć dachowych, tj. dachówek cementowych i ceramicznych, blach dachówko podobnych, pap i gontów papowych, systemów rynnowych metalowych, plastikowych, miedzianych, cynkowo-tytanowych, okien połaciowych, wełny na ocieplenia poddaszy oraz wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe, systemy komunikacyjne, bariery śniegowe.

DEXoL

DEXOL

30-390 Kraków, ul. Zawiła 65C
tel: (012) 262-00-71, 262-00-91
fax: (012) 262-47-40
www.dexol.com.pl

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA - Autoryzowany dystrybutor ExxonMobil.
W ofercie firmy znajdują się oleje samochodowe, oleje przemysłowe, chemia samochodowa, autokosmetyki, płyny do urządzeń grzewczych, solarnych i klimatyzacyjnych. Dysponuje takimi produktami jak: MOBIL, ESSO, ELF, TOTAL, BORYSZEW, FIAT LUBRIFICANTI, CASTROL, SHELL, ORLEN, LOTOS OIL, ATAS, STP, ROMA, K2, TURTLE WAX.

GeoPartner

GeoPartner Sp. z o.o.

Geopartner Sp. z o.o.
ul. Skośna 39 B
30-383 Kraków
tel. +48 (12) 261 35 00
fax. +48 (12) 261 35 01
GSM +48 602 442 674 (Jacek Słowiński)
www.geopartner.pl
biuro@geopartner.pl

Firma Geopartner Sp. z o.o. powstała w marcu 2000 roku, bazując na ponad 20-sto letnim doświadczeniu jej założycieli. Od początku swojej działalności firma geopartner postawiła na wprowadzanie najnowszych technologii i standardów rozwiązywania zadań geologicznych i geotechnicznych. Początkowo firma Geopartner koncentrowała się na georadarowej analizie przypowierzchniowych struktur ośrodka gruntowego. Duże inwestycje w wykwalifikowana kadrę zawodową znacznie poszerzyły zakres usług świadczonych w ramach geofizyki, geotechniki, hydrogeologii i ochronie środowiska. W ostatnich latach nasza firma wykonała wiele dużych kontraktów o łącznej długości ponad 3 000 km profilowań georadarowych i ponad 15 000 mb wierceń geotechnicznych. Obecnie dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami i oprogramowaniem geofizycznym w zakresie badań georadarowych, elektromagnetycznych, elektrooporowych i sejsmicznych oraz profesjonalnym sprzętem do badań geotechnicznych, pozwalającym wykonywać wiercenia i badania geotechniczne praktycznie w każdych warunkach. Nasza kadra składa się z 21 inżynierów, posiadających kwalifikacje, doświadczenie oraz wymagane prawem uprawnienia do projektowania, prowadzenia i dokumentacji prac. Obszar komercyjnej działalności naszej firmy rozciąga się na wiele dziedzin. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku badań georadarowych, którymi poprzez szeroko prowadzone działania promocyjne, zainteresowaliśmy wielu odbiorców indywidualnych i grupowych. Widzimy potrzebę i konieczność zintegrowanego i szerokiego podejścia do stawianych zadań, dlatego też bierzemy czynny udział w tworzeniu procedur oceny stanu technicznego obiektów budowlanych, w szczególności budowli liniowych takich jak linie kolejowe, drogi, obwałowania przeciw powodziowe, projektowanie posadowienia rurociągów. Oprócz wykonywania prac zleconych prowadzimy własne badania naukowe, których efektem jest wypracowanie wielu ciekawych rozwiązań. Jednym z najciekawszych naszych osiągnięć było wykonanie pierwszych podwodnych badań georadarowych. Innym znaczącym osiągnięciem naszej kadry jest opatentowanie unikalnej technologii głębokiego zagęszczania ośrodka gruntowego z powierzchni. Prace nad ta technologią budzą duże zainteresowanie wśród wielu firm zarówno w Polsce jak i za granicą. W naszej działalności spotykamy się z licznymi wyrazami uznania za nowatorstwo i profesjonalizm. Jesteśmy przygotowani do wykonywania zadań o różnym stopniu trudności tych typowych i nietypowych na powierzchni i pod ziemią, w dowolnym miejscu w kraju i europie z natychmiastowym czasem mobilizacji. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktów w celu osiągnięcia dodatkowych wyczerpujących informacji.

LIBERTA

LIBERTA

30-390 Kraków, ul. Zawiła 56
tel. (012) 262 26 26
www.liberta.com.pl

Firma Liberta stworzyła szeroką ofertę usług obejmującą sprzedaż, polerowanie, kalibrację oraz cięcie ceramicznych płytek gresowych, marmurów, granitów i aglomarmurów oraz montaż wszystkich w/w materiałów na ścianach, posadzkach i elewacjach.
Jest największym w kraju dealerem wysokiej jakości włoskich płytek ceramicznych typu Gres Porcellanato Firmy GranitiFiandre, występujących w szerokiej gamie kolorystycznej oraz urozmaiconym wzornictwie, o powierzchniach matowych, strukturalnych, nabłyszczanych oraz polerowanych. Płytki gresowe dostępne są w wielu formatach, od 20x20, poprzez 30x30, 30x60, 40x40, 40x60, 45x45, 60x60, aż do formatu 120x60 cm.
Spośród 1200 oferowanych wzorów, najpopularniejsze są w stałej sprzedaży do natychmiastowej dyspozycji naszych klientów. Asortyment firmy to także szeroka gama antypoślizgowych płytek technicznych do zastosowania w przemyśle.
Produkty Firmy GranitiFiandre posiadają wszelkie niezbędne świadectwa i certyfikaty jakości dopuszczające do użytku i zastosowania w budownictwie, także na rynku polskim. Wśród nich również świadectwo Systemu Jakości odpowiadające normom ISO 9001, a swoimi parametrami przewyższają znacznie wymagania obowiązujących norm. Nadają się przez to doskonale do różnego typu obiektów, w szczególności zaś do obiektów użyteczności publicznej, o dużym natężeniu ruchu.
Drugą gamą oferowanych produktów jest kamień naturalny. Firma Liberta prowadzi działalność obróbki i sprzedaży marmurów, granitów i aglomarmurów, oferując kompleksowe usługi w zakresie kamieniarstwa.
Asortyment produkcji obejmuje zarówno detale wyposażenia wnętrz, jak również okładziny kamienne wielkich obiektów. Proponuje klientom między innymi parapety, stopnie schodowe oraz blaty o różnorodnych rodzajach wykończeń, w tym także z zakończeniami łukowymi, czyli z tzw. półwałkiem.
Dzięki poczynionym w ostatnim czasie inwestycjom, firma wzbogaciła swoje wyposażenie o numeryczne centrum obróbki kamienia, co pozwala na wykonywanie takich elementów jak, lady hotelowe czy blaty kuchenne o dowolnych kształtach, jak również wycinanie dowolnych wzorów.
Oprócz sprzedaży materiałów, Liberta oferuje również usługi w zakresie montażu płytek ceramicznych i kamienia zarówno na klejach jak i metodą wibracyjną.
Wykonuje również elewacje zewnętrzne z płytek gresowych i kamienia naturalnego w systemie fasad wentylowanych.
Firma zajmuje się także aplikacją płytek gresowych oraz kamienia naturalnego w systemie podłóg podnoszonych. Jest w posiadaniu profesjonalnej i automatycznej linii szlifierskiej, co pozwala na polerowanie gresów we własnym zakresie, czego efektem są znacznie niższe ceny polerów w stosunku do cen materiałów sprowadzanych z zagranicy. Firma prowadzi również usługowo polerowanie i kalibrowanie płytek ceramicznych dla klientów indywidualnych oraz firm.

LUBICZ

LUBICZ

30-390 Kraków, ul. Zawiła 57
tel. (012) 262 00 46
www.lubicz.com.pl

Firma LUBICZ Autoryzowany Serwis Maszyn Poligraficznych Bohdan Berliński z siedzibą w Krakowie, istnieje już 12 lat (rozpoczęła działalność z początkiem 1993 roku).
Zajmuje się usługami w zakresie serwisu, remontów, napraw oraz demontażu, transportu i montażu maszyn poligraficznych w przemyśle poligraficznym na terenie całej Polski.
Prowadzi kompleksową obsługę drukarń. Przede wszystkim zajmuje się naprawą zarówno nowych, jak i używanych maszyn offsetowych arkuszowych (POLLY, DOMINANT, ROLAND, HEIDELBERG, MILLER MANN, RAPIDA I PLANETA), maszyn sztancujących, introligatorskich oraz maszyn do złocenia i uszlachetniania druku.
Firma posiada certyfikaty czeskich fabryk ADAST i POLLY, kanadyjskiej GERGEK oraz certyfikat potwierdzający kompetencje świadczenia wysokiej jakości usług wydany przez Zakład Certyfikacji w Krakowie.
W zakresie swojej działalności wykonuje także na zlecenie klienta demontażu, transportu oraz montażu maszyn poligraficznych, używając do tego celu profesjonalnego sprzętu przede wszystkim produkcji niemieckiej.
Firma LUBICZ zatrudnia 14-tu pracowników, posiada 11 samochodów serwisowych, głównie marki Ford i Mercedes. Pracownicy naszej firmy wyposażeni zostali w narzędzia i sprzęt sprowadzony z renomowanych firm europejskich.

OMEKO

OMEKO

30-390 Kraków, ul. Zawiła 65d
Tel. (012) 262 - 01 - 01
www.omeko.pl

Omeko jest przedsiębiorstwem, które istnieje od 1981 roku. Jest jedną z największych prywatnych firm papierniczych na terenie Polski. Produkuje wyroby w oparciu o najnowsze technologie we współpracy z firmą Koehler (papier samokopiujący i termiczny) oraz firmą Kostrzyn Paper (papier offsetowy). Posiada certyfikat ISO 9001 oraz nagrodę Polskiej Izby Druku Złoty Gryf 2003.
Oferta:
- specjalistyczne druki offsetowe i samokopjujące wymagające kodów kreskowych, numeratorów, specjalnych formatów, nietypowych perforacji oraz z możliwością zastosowania listwy
- specjalne i indywidualne produkty na papierze termicznym z nadrukiem (rolki bankomatowe, bilety)
- nadruk na papierze komputerowym i rolkach
- papier do drukarek komputerowych
- rolki do kas fiskalnych
- papier do faksów
- papier kserograficzny
- artykuły higieniczne

Profap Meble

Profap Meble

30-390 Kraków, ul. Zawiła 57
Tel/Fax (012) 262 31 05
e-mail: profap@profap.pl
www.profap.pl
NIP 625-21-72-488

Fabryka Mebli Profap produkuje meble i elementy wyposażenia wnętrz w wysokim standardzie. Wykonujemy zlecenia na indywidualne zamówienia klientów oraz meble według naszych wzorów katalogowych. Uzupełnieniem oferty są drzwi wewnętrzne oraz panele cienne w fornirach pasujących do naszych mebli.

W naszej dotychczasowej działalnoci wykonalimy wiele zleceń dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Były to wyposażenia hoteli, pomieszczeń biurowych, apartamentów i domów mieszkalnych, lady recepcyjne, okładziny cienne. Realizacje odbywały się w kraju i za granicą.

Nasza firma jest laureatem prestiżowych nagród w dziedzinie designu mebli. Sypialnia z systemu Arredo została sypialnią roku 2006 w konkursie czasopisma meblarskiego Meble Plus, komoda Ara z systemu Design w konkursie ogłoszonym przez czasopismo Elle Decoration zdobyła tytuł "Designerski Mebel Roku 2006" i godło ProDeco 2006.

VERACOMP S.A.

VERACOMP S.A.

30-390 Kraków, ul. Zawiła 61
tel: (012) 252-55-55 (PBX)
fax: (012) 252-55-00
www.veracomp.pl
NIP: 677 206 44 05

Veracomp SA jest specjalizowanym dystrybutorem rozwiązań informatycznych. Od 13 lat dostarcza partnerom handlowym unikalne pakiety biznesowe - produkty informatyczne wzbogacone o doradztwo, serwis, szkolenia, marketing. Lider na rynku dystrybucji IT w zakresie doradztwa technicznego. Oferuje zaawansowany system pomocy technicznej (help-desk), usługi konsultingu informatycznego i logistyki serwisowej. Specjalizuje się w pięciu obszarach technologicznych: sieci, bezpieczeństwo, serwery, pamięci masowe i peryferia. W ramach ogólnopolskiego cyklu bezpłatnych programów edukacji informatycznej pt. "Biznes potrzebuje specjalizacji" popularyzuje wiedzę w zakresie tych technologii wśród polskich przedsiębiorstw.
Firma prowadzi działalność w 11 krajach Europy środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, Rosja). W 2003 roku jej przychody przekroczyły 169 milionów złotych. Zatrudnia 130 pracowników w centrali w Krakowie i ośmiu regionalnych biurach handlowych. Zaawansowana infrastruktura komunikacyjna (system ERP, CRM, VoIP) pozwala na szybkie dokonywanie transakcji, również on-line. Dostawy realizowane są z dwóch centrów logistycznych zlokalizowanych w Krakowie i Nowym Jorku. Jako wiarygodny importer Veracomp dysponuje ponadto własnym składem celnym.
Veracomp wyodrębnił dwie spółki zależne: Multioffice Sp. z o.o. - ogólnopolskiego dystrybutora akcesoriów i komputerowych materiałów eksploatacyjnych oraz Compendium - centrum edukacji informatycznej dla specjalistów IT z Polski oraz innych krajów Europy środkowo-Wschodniej.

START

Przedsiębiorstwo Budowlane START

30-409 Kraków, ul. Ruczaj 15G
tel. (12) 269-01-09
www.start.com.pl NIP: 679 258 56 56


koniec opisu

Copyright Zielona Strefa Przedsiębiorczości Business Park Zawiła