logo

Zielona Strefa Przedsiębiorczości Biznes Park Zawiła

.: Prasa:

Prasa o nas:

Dziennik Polski 9 styczeń 2008r.
"Minicentrum przy ul. Zawiłej"
Prywatni inwestorzy chcą zaangażować się w budowę placu w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Zawiłej i Komuny Paryskiej. To pomysł Stowarzyszenia Zielona Strefa Przedsiębiorczości "Business Park Zawiła".
więcej >>

Dziennik Polski 22 wrzesień 2006r.
"Zawiła rozbudowa. "
O zmianę kategorii ul. Zawiłej z drogi krajowej na gminną i jej rozbudowę zabiego Stowarzyszenie Zielona Strefa Przedsiębiorczości Business Park Zawiła.
więcej >>

Gazeta Wyborcza 11 sierpień 2005r.
"Zieleń wśród blokowisk. "
Inwestorzy pomogą w budowaniu parków na Ruczaju. Jak? Pomysły są różne – od udostępniania sprzętu i ludzi po prace nad projektami czy pisaniem wniosków np. o dotacje unijne.
więcej >>

Dziennik Polski 24 luty 2005r.
"Kamera zamiast stróża"
Komisja Praworządności Rady Miasta, popierając postulaty Stowarzyszenia Zielona Strefa Przedsiębiorczości "Business Park Zawiła", wystąpiła z wnioskiem do prezydenta miasta o przyspieszenie prac nad rozbudową sieci monitoringu.
więcej >>

Dziennik Polski 24 grudzień 2004
"Monitoring odstraszy. Niebezpieczna pętla"
Rejon pętli tramwajowej w Borku Fałęckim jest uznawany przez młodzież szkolną za bardzo niebezpieczny. Często dochodzi tam do napadów, kradzieży i wymuszeń rozbójniczych. Uchwałę o zainstalowaniu w tym miejscu monitoringu i podłączeniu go do centrum operacyjnego policji w Krakowie podjęli uczestnicy konferencji na temat bezpieczeństwa w Dzielnicach VIII, IX i X.
więcej >>

Dziennik Finansowy 28 czerwiec 2004
Zielona strefa przedsiębiorczości "Business Park Zawiła"
22 przedsiębiorców, reprezentujących 20 firm wciąż czeka na rejestrację załozonej przez siebie organizacji: Stowarzyszenia Zielona Strefa Przedsiębiorczości "Business Park Zawiła". Procedury są długie, trwają już trzy miesiące, lecz trzeba je przejść, by urzeczywistnić pomysł stworzenia pierwszego w Krakowie w pełni uporządkowanego obszaru, wzorcowo łączącego działalność gospodarczą z wymogami ochrony środowiska i oczekiwaniami lokalnych społeczności.
więcej >>

Gazeta Wyborcza 1 marzec 2004
"Biznes po bazie"
Planowana strefa obejmuje 80 hektarów pomiędzy Borkiem Fałęckim, Klinami i Kobierzynem. W przeszłości znajdowała się tu m.in. baza Kombinatu Budownictwa Mieszkaniowego "Zachód". W nieaktualnym już planie zagospodarowania przestrzennego miasta obszar po obu stronach ul. Zawiłej miał przeznaczenie przemysłowe i komercyjne.
więcej >>

Gazeta Krakowska 28-29 luty 2004r.
"Stu razem"
Około stu przedsiębiorców ma swoje siedziby w rejonie ul. Zawiłej oraz Skośnej n obszarach dzielnicy VIII i n pograniczu dzielnicy X. Do niedawna działali oddzielnie, zmagając się indywidualnie ze wszystkimi problemami, jakie niesie funkcjonowanie firm. W połowie ubiegłego roku z inicjatywy Janusza Kotni, szefa firmy Alstar z ulicy Zawiłej, postanowili zawiązać stowarzyszenie Zielona Strefa Przedsiębiorczości "Business Park Zawiła".
więcej >>

Dziennik Polski 18 luty 2004r.
"Enklawa przy Zawiłej"
Z inicjatywy prywatnych przedsiębiorców rodzi się w Krakowie pierwszy projekt ekologicznego biznes parku. Dzięki samorządowej inicjatywie nieidentyfikowalny dziś przez mieszkańców i przedsiębiorców fragment miasta ma szanse.
więcej >>

koniec opisu

Copyright Zielona Strefa Przedsiębiorczości Business Park Zawiła