logo

Zielona Strefa Przedsiębiorczości Biznes Park Zawiła

.: Z życia firm:
Centrum Biurowe Alstar

Certyfikaty Jakości i "Zielonego Biura"

W Centrum Biurowym Alstar po raz kolejny przeprowadzono audyt na zgodność procesów zachodzących w firmie z wymaganiami Międzynarodowej Normy Jakości ISO 9001:2000. Zakres certyfikacji objął kompleksowe świadczenie usług zarządzania nieruchomościami komercyjnymi zarówno należącymi jak i powierzonymi Centrum Biurowemu Alstar. Audytorzy firmy BUREAU VERITAS CERTIFICATION w sposób rzetelny i wnikliwy zbadali System Zarządzania Jakością w przedsiębiorstwie oraz świadomość pracowników znaczenia jakości wykonywanej przez siebie pracy.

W IV kwartale 2009 roku Fundacja Partnerstwo dla Środowiska przeprowadziła Audyt Wstępny Certyfikatu "Zielone Biuro". Nasza firma poprzez wdrażanie idei zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska spełnia wymagania klientów i kontrahentów.

Profap

Sypialnia SENSO nagrodzona złotym medalem MTP "MEBLE"

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz "Meble" w Poznaniu (28-31 maja) najnowsza propozycja krakowskiej firmy Profap, producenta ekskluzywnych mebli mieszkaniowych i kontraktowych zdobyła prestiżową nagrodę.

Uroczysta gala wręczenia Złotych Medali odbyła się 29 maja, drugiego dnia targów meble. Nagrodę dla firmy Profap odbierał z rąk dyrektora Międzynarodowych Targów Poznańskich, Przemysława Trawy oraz prof. Ewy Ratajczak, przewodniczącej jury konkursowego prezes firmy, Leszek Górski.
Sypialnia Senso jest częścią kolekcji mebli Senso, zaprojektowanych przez Jarosława Bełzę, głównego projektanta firmy. Kolekcja ta miała swoją rynkową premierę właśnie podczas targów "Meble" w Poznaniu, gdzie spotkała się nie tylko z uznaniem jury targowego konkursu, ale również klientów odwiedzających stoisko Profap.
Senso to nowoczesne meble o geometrycznej linii. We wszystkich elementach kolekcji występują dwa grube wieńce zamykające bryły. Takie rozwiązanie nadaje meblom zwarty, masywny wygląd, a dębowe lub orzechowe forniry o wyrazistej strukturze podkreślają ten efekt. Charakterystycznym detalem Senso jest szczelina uchwytu wykończona stalą nierdzewną.
Sypialnia również nawiązuje formalnie do tej charakterystyki. Obok łóżka w czterech szerokościach można w niej wykorzystać szafki nocne w dwóch rodzajach (z tylnym panelem lub bez), dwu- lub trzydrzwiową szafę oraz toaletkę, półki i komody znajdujące się w kolekcji Senso. Sypialnię Senso można wykorzystywać we wnętrzach mieszkalnych i kontraktowych - dzięki różnym wariantom wielkości poszczególnych elementów sprawdzi się w mniejszych i większych pomieszczeniach.

GeoPartner

Sposób głębokiego zagęszczania gruntu z powierzchni

Z przyjemnością informujemy Państwa, że 28 grudnia 2007r, na rzecz Geopartner Sp. z o.o. została wydana decyzja przez Polski Urząd Patentowy o udzieleniu patentu nr P-353767 na Sposób głębokiego zagęszczania gruntu z powierzchni, za pomocą sejsmicznego zagęszczania dynamicznego, z wykorzystaniem ciągów sejsmo-wibracji o dużej mocy i zmiennych parametrach drgań. Prace nad ta technologią budzą duże zainteresowanie wśród wielu firm zarówno w Polsce jak i za granicą.

Geth

Targi BAKEPOL 2007

Firma Geth zaprasza Państwa na pierwsze Targi Piekarstwa i Cukiernictwa BAKEPOL 2007, które odbędą się w Kielcach w dniach 21-24 kwietnia. Targi te są szczególnie wyjątkowe gdyż zastąpią one w latach nieparzystych poznańskie targi POLAGRA-FOOD.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (nr 32), które znajdować się będzie w hali D.

ALSTAR

MIPIM 2007 Cannes

W dniach 12-16 marca Centrum Biurowe Alstar jest obecne ze swoją ofertą na Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM 2007 w Cannes. Naszą ofertę prezentujemy na stoisku Miasta Krakowa - jako jeden ze sponsorów stoiska.

TUPLEX

Certyfikat ISO 9001:2000 w firmie Tuplex

Firma Tuplex pomyślnie przeszła przez drobiazgowy proces certyfikacji ISO. Auditorzy z renomowanej firmy TUV Nord zbadali firmę Tuplex pod kątem zgodności procesów zarządzania z wymogami nakładanymi przez System Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2000.

System jakości to jakość organizacji firmy, posiadającej zdolność do dostosowywania się do potrzeb klientów w ciągle zmieniających się warunkach rynkowych, ponieważ to zrozumienie wymagań klientów jest kluczem do najwyższej jakości.

Zaletą systemu jakości jest usprawnianie obsługi Klientów wraz z doskonaleniem jakości świadczonych usług w oparciu o rzetelne badania i analizy. Potwierdzamy, sumienne spełnianie naszych obowiązków, z poczuciem godności własnej i poszanowaniem godności naszych kontrahentów. Podkreślamy zatrudnianie wysokokwalifikowanej kadry oraz pobudzanie i utrzymanie potrzeby stałego jej doskonalenia. Zapewniamy sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy i w kontaktach zewnętrznych, stosujemy nowoczesne systemy informatyczne wspomagające pracę w firmie oraz kontakt z Klientem. Prowadzimy stały przegląd systemu zarządzania jakością i regularnie oceniamy efekty naszych działań.koniec opisu

Copyright Zielona Strefa Przedsiębiorczości Business Park Zawiła